VIDEO Plin de găinați! Așa arată bustul Regelui unde s-au dat în spectacol Fiola și țiitorul(care pare că trage pe nas)

VIDEO Plin de găinați! Așa arată bustul Regelui unde s-au dat în spectacol Fiola și țiitorul(care pare că trage pe nas)

Plin de găinați! Așa arată bustul Regelui unde s-au dat în spectacol Fiola și țiitorul(care pare că trage pe nas). Ministrul Lia Olguta Vasilescu impreuna cu țiitorul Claudiu Manda(care pare că trage pe nas), presedinte PSD Dolj, au organizat, duminica, un mars de „omagiere” a Regelui Mihai. Pesedistii au depus coroane de flori si candele in fata bustului Regelui. Acesta era plin de găinați.

Iata un reportaj realizat de TVR in care se vede in ce hal arata bustul Regelui din Craiova, oras condus de PSD.

TVR a anuntat ca au fost aproximativ 1.000 de oameni, in timp ce Digi24 informeaza ca la mars au participat „cateva sute”. PSD a declarat 8000!!!

După cum se poate vedea în captura de mai jos, în 2002, Fiola îi ridica osanale lui Ion Antonescu! Acum, că a schimbat partidul, îi duce flori Regelui! Ce javră!







populare
astăzi

1 Explodează rahatul? / O firmă abia înființată a luat 49 de contracte de 10 milioane de euro în mai puțin de doi ani!!!

2 ALERTĂ Primul sondaj cu prognoză tristă pentru Simion!

3 Ce se întâmplă cu Putin? / „Declarațiile sale ridică îndoieli cu privire la independența sa în luarea deciziilor”

4 Rețeaua de sănătate Regina Maria a fost vândută pentru un miliard de euro unei rețele private din Finlanda

5 Fiica legionarului Alexandru Arnăutu, condamnată în lotul Le Pen