VIDEO Ascultați cel mai dobitoc pesedist: „Să punem Centenarul pe TRICOAIELE noastre”. Fraților, imbecilul ăsta este secretar de stat!

VIDEO Ascultați cel mai dobitoc pesedist: „Să punem Centenarul pe TRICOAIELE noastre”. Fraților, imbecilul ăsta este secretar de stat!

Ascultați cel mai dobitoc pesedist: „Să punem Centenarul pe TRICOAIELE noastre”. Fraților, imbecilul ăsta este secretar de stat secretar de stat în cadrul Ministerului Tineretului și Sportului! Cât de analfabet să fii să spui tricoaie în loc de tricouri? Cât?

„Este anul Centenarului, avem 100 de ani de la Marea Unire și cred că trebuie să ne mândrim cu acest lucru, să arătăm și străinilor că suntem români, că ne mândrim cu Centenarul.

Să punem Centenarul pe tricoaiele noastre (!!! - n.r.), pe afișele noastre, pe tot ceea ce înseamnă!", a spus secretarul de stat Cosmin Butuza, la Oradea, pe 30 iulie, în deschiderea unui concurs de șah pentru copii!!!



populare
astăzi

1 Hopa / Foarte interesantă chestie! Cam prea îl laudă Rusia, s-ar putea să nu iasă fum fără foc...

2 Foarte interesant punct de vedere!

3 „Balaurul” german Aldi, primul pas spre intrarea pe piața din România

4 ALERTĂ „Întrebați-l dacă i s-a propus să intre în campania prezidențială” / Lasconi insinuează că Nicușor Dan știa cu o zi înainte că alegerile urmau să…

5 Originea raportului CIA privind soldați sovietici care ar fi fost prefăcuți în stană de piatră după întâlnirea cu un OZN