Veste de ultimă oră despre OANA ZĂVORANU

Veste de ultimă oră despre OANA ZĂVORANU

Cel mai mare show din grila de toamnă a Antenei 1 se apropie cu paşi repezi. Emisiunea-spectacol "Dancing With The Stars" este un format internaţional achiziţionat de trustul Intact, în care perechile, 12 la număr, sunt formate dintr-o vedetă şi un coregraf profesionist, fără să existe însă cazuri umanitare la mijloc, scrie ziarulring.ro.

Emisiunea urmează să fie lansată pe 20 septembrie şi se va finaliza la jumătatea lunii decembrie. Dar cum socoteala de acasă nu se potriveşte cu cea din târg, iată că au apărut şi primele piedici... Antrenamentele ar fi trebuit să înceapă zilele acestea, însă recentele evenimente care au afectat trustul Intact le-au dat producătorilor planurile peste cap.

Din informaţiile noastre, nimic nu stă însă în calea Monei Segall, "creierul" din spatele producţiei, care face tot ce-i stă în puteri pentru a duce la bun sfârşit noua provocare.

Sursa: realitatea.net


populare
astăzi

1 Explodează rahatul? / O firmă abia înființată a luat 49 de contracte de 10 milioane de euro în mai puțin de doi ani!!!

2 ALERTĂ Primul sondaj cu prognoză tristă pentru Simion!

3 Ce se întâmplă cu Putin? / „Declarațiile sale ridică îndoieli cu privire la independența sa în luarea deciziilor”

4 Rețeaua de sănătate Regina Maria a fost vândută pentru un miliard de euro unei rețele private din Finlanda

5 Fiica legionarului Alexandru Arnăutu, condamnată în lotul Le Pen