România?

România?

Nu facem nici un fel de comentarii. Spunem doar că pentru România corupţia înseamnă tot mai mult pierderea identităţii colaterale. 

Ce înţelege unul care vine în ţară şi aude că pe preşedinte îl cheamă Iohannis, iar pe şeful serviciului de informaţii Hellvig? Pe şeful instituţiei anticorupţie Kovesi. Şi pe şeful de la situaţii de urgenţă Raed Arafat.


populare
astăzi

1 Asta, pe care a făcut-o celebră canapeaua lui Căcărău, a ajuns să câștige 10.000 de euro pe lună din sinecuri la statul român

2 ALERTĂ Institutul Robert Lansing: Rețeaua Georgescu. Serviciile secrete militare ruse, în spatele tentativei de lovitură de stat din România

3 Potra nu vorbea în van când cerea „armatei” sale să iasă din casă! Tocmai au fost devoalate câteva sute de nume

4 Oana Zăvoranu o atacă la „supt” pe Dana Budeanu / Disputa politică s-a mutat în budoar?

5 Ponta, tot la „brațeta” lui Ghiță ai rămas? Câți „arginți” l-o fi costat poza asta?