„Na, că ți-am arătat și țâțele de bucurie”

„Na, că ți-am arătat și țâțele de bucurie”

Theo Rose a rămas în sânii goi la Vocea României. Artista a povestit că acest moment rușinos a avut loc chiar în timpul filmărilor pentru emisiunea de la PRO TV. Ea a declarat că a fost cel mai rușinos moment din cariera sa.

Cu toate că s-a rușinat imediat, cântăreața a știut ce să facă pentru a ieși din această situație. Ea a spus o replică care a amuzat pe toată lumea.

„Eram în juriul emisiunii, m-am bucurat că luăm un concurent, eu aveam un corset pe mine, mi-a căzut corsetul în fața concurentului. M-au văzut toți băieții ăia din spate cu camerele, dar au scos la montaj.

Bine, în cazul meu nu te șochează nimic. (…) Am rămas în țâțele goale. Mi-a fost rușine, îți dai seama, dar eu ca să mă scot că sunt de la țară, i-am zis ‘Na că ți-am arătat și țâțele de bucurie’. Asta a fost când am făcut echipă cu Smiley', a povestit cântăreața în podcastul „Sold out Media' , care este moderat de Speak.


populare
astăzi

1 Asta, pe care a făcut-o celebră canapeaua lui Căcărău, a ajuns să câștige 10.000 de euro pe lună din sinecuri la statul român

2 ALERTĂ Institutul Robert Lansing: Rețeaua Georgescu. Serviciile secrete militare ruse, în spatele tentativei de lovitură de stat din România

3 Potra nu vorbea în van când cerea „armatei” sale să iasă din casă! Tocmai au fost devoalate câteva sute de nume

4 Oana Zăvoranu o atacă la „supt” pe Dana Budeanu / Disputa politică s-a mutat în budoar?

5 Ponta, tot la „brațeta” lui Ghiță ai rămas? Câți „arginți” l-o fi costat poza asta?