LIDERUL JOBBIK participă la o dezbatere la Tabăra EMI din Harghita

LIDERUL JOBBIK participă la o dezbatere la Tabăra EMI din Harghita

LIDERUL JOBBIK participă la o dezbatere la Tabăra EMI din Harghita

Preşedintele partidului ungar Jobbik, Vona Gabor, a ajuns, joi la prânz, la Tabăra Tineretului Maghiar din Ardeal (EMI) care se desfăşoară la Borzont, în judeţul Harghita.

El participă la o dezbatere pe tema "Viitorul maghiarilor în pragul unei noi ordini mondiale", împreună cu parlamentarul Jobbik Gyongyosi Marton.

Vona Gabor nu a dorit să facă declaraţii presei, potrivit mediafax.ro .

Sursa: realitatea.net


populare
astăzi

1 Fotografie „naționalistă” pusă de fiul lui Călin Georgescu la profilul de WhatsApp. Cosmin a fost „umbra” tatălui său

2 VIDEO Trump, surprins de șosetele lui JD Vance, s-a oprit brusc din vorbit în cadrul unei discuții din Biroul Oval: „Încerc să rămân concentrat”

3 Ce pregătește Rusia? / Acumularea masivă de bombardiere strategice rusești în peninsula Kola

4 ALERTĂ Un document pregătit de un grup apropiat de FSB arată ce ar putea urmări Kremlinul prin negocierile de pace

5 Statele Unite au primit o listă cu pretențiile Rusiei pentru încheierea războiul în Ucraina. Ce a cerut Vladimir Putin