Furt de bijuterii dintr-un magazin din centrul Timișoarei

Furt de bijuterii dintr-un magazin din centrul Timișoarei

Poliția Timiș face cercetări pentru depistarea unor autori necunoscuți care au furat, marți dimineața, mai multe bijuterii din metale prețioase dintr-un magazin situat în centrul Timișoarei.

"Hoții au pătruns prin efracție în magazin de unde au sustras mai multe bijuterii. Valoarea prejudiciului urmează să fie stabilită de proprietarul firmei. Societatea era prevăzută cu sistem de alarmare și camere de supraveghere" a declarat marți, pentru AGERPRES, Ionuț Bocancea, purtător de cuvânt al Poliției Timiș.

Știre în curs de actualizare

AGERPRES


populare
astăzi

1 Asta, pe care a făcut-o celebră canapeaua lui Căcărău, a ajuns să câștige 10.000 de euro pe lună din sinecuri la statul român

2 ALERTĂ Institutul Robert Lansing: Rețeaua Georgescu. Serviciile secrete militare ruse, în spatele tentativei de lovitură de stat din România

3 Potra nu vorbea în van când cerea „armatei” sale să iasă din casă! Tocmai au fost devoalate câteva sute de nume

4 Oana Zăvoranu o atacă la „supt” pe Dana Budeanu / Disputa politică s-a mutat în budoar?

5 Ponta, tot la „brațeta” lui Ghiță ai rămas? Câți „arginți” l-o fi costat poza asta?