Fiica Andreei Esca a primit avansuri în Dubai: ”Cred că avea peste 50 de ani”. Ce i-a oferit bărbatul

Fiica Andreei Esca a primit avansuri în Dubai: ”Cred că avea peste 50 de ani”. Ce i-a oferit bărbatul

Alexia Eram (22 de ani), fiica cunoscutei prezentatoare Andreea Esca, a oferit în cadrul podcastului moderat de vloggerul Selly detalii inedite despre felul în care a fost ”agățată” în Dubai de un bărbat mult mai în vârstă.

Conform Alexiei, totul s-a întâmplat cu puțin timp înainte ca Mario Fresh, iubitul ei, să ajungă în Dubai.

„Am fost agățată de un bărbat mai în vârstă. Când eram în Dubai, înainte să vii tu. Eram la un hotel cu sora ta, la barul hotelului și mâncam acolo, beam ceva. După aceea a venit un domn mai în vârstă de la masa alăturată.

Cred că avea peste 50 de ani. A venit la noi la masă, ne-a oferit un prosecco și a început să vorbească cu noi. Evident că eu l-am alungat, nu am acceptat acea sticlă de prosecco”, a relatat Alexia Eram.


populare
astăzi

1 Explodează rahatul? / O firmă abia înființată a luat 49 de contracte de 10 milioane de euro în mai puțin de doi ani!!!

2 ALERTĂ Primul sondaj cu prognoză tristă pentru Simion!

3 Ce se întâmplă cu Putin? / „Declarațiile sale ridică îndoieli cu privire la independența sa în luarea deciziilor”

4 Rețeaua de sănătate Regina Maria a fost vândută pentru un miliard de euro unei rețele private din Finlanda

5 Fiica legionarului Alexandru Arnăutu, condamnată în lotul Le Pen