Crima care a îngrozit o întreagă comunitate. O femeie și-a ucis iubitul cu tocul unui pantof

Crima care a îngrozit o întreagă comunitate. O femeie și-a ucis iubitul cu tocul unui pantof

Crima care a îngrozit o întreagă comunitate. O femeie și-a ucis iubitul cu tocul unui pantof / FOTO: www.weibar.net

Procesul este în plină desfăşurare la Houston. Procurorii spun că inculpata a mai avut episoade de gelozie şi violenţă. Într-un acces de furie şi-ar fi imobilizat concubinul şi l-ar lovit în repetate rânduri cu tocul unui pantof.

Avocaţii apărării spun, însă, că femeia a acţionat în legitimă apărare, după ce iubitul său, aflat în stare de ebrietate, a agresat-o. Procesul este abia la început, iar acuzata este judecată în libertate.

Sursa: realitatea.net


populare
astăzi

1 Explodează rahatul? / O firmă abia înființată a luat 49 de contracte de 10 milioane de euro în mai puțin de doi ani!!!

2 ALERTĂ Primul sondaj cu prognoză tristă pentru Simion!

3 Ce se întâmplă cu Putin? / „Declarațiile sale ridică îndoieli cu privire la independența sa în luarea deciziilor”

4 Rețeaua de sănătate Regina Maria a fost vândută pentru un miliard de euro unei rețele private din Finlanda

5 Fiica legionarului Alexandru Arnăutu, condamnată în lotul Le Pen